Vitseløve illustrert av Elisabeth Moseng 6 Spis eller bli spist . - 39 sider. - Leseløve nivå 2
https://media.aja.bs.no/ba7e6fca-4f4f-4e6c-9b91-c37d0ce91c66/original.jpg
https://media.aja.bs.no/ba7e6fca-4f4f-4e6c-9b91-c37d0ce91c66/thumbnail.jpg
I denne boken kan man lese 38 vitser om dyr som spiser og blir spist. Vet du forskjellen på kakerlakker og fluer? Kakerlakker knaser når man spiser dem. Vet du hva som er verre enn å finne en mark i eplet du nettopp har tatt en bit av? Å finne en halv mark. Denne leseløveboken er lett å lese, med korte linjer og stor skrift. Fortelling for småskole-/mellomtrinnet.
Oppdatert personvernerklæring og bruk av informasjonskapsler
Nytt regelverk for behandling av personopplysninger (GDPR) trer i kraft 20. juli 2018. Vi har derfor gjennomgått våre rutiner for behandling av personopplysninger, samt oppdatert vår personvernerklæring.
Våre nett-tjenester bruker informasjonskapsler (cookies) til å huske påloggingsopplysninger, samt forbedre brukeropplevelsen. Du godtar dette dersom du fortsetter å bruke nett-tjenestene.